Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Zapraszamy do korzystania z nowopowstałego, całorocznego domku drewnianego znajdującego się zaledwie 100 metrów od wody, z którego rozpościera się piękny widok.
Domek położony jest na 60ha gospodarstwie na uboczu wsi Czukty wśród czystych wód, łąk, lasów i wzgórz Mazur Garbatych. Jeżeli marzysz o odpoczynku w dziczy z dala od zgiełku cywilizacji to miejsce idealne dla Ciebie.

Domek jest sześcioosobowy. Maksymalnie pomieści 8 osób

Składa się z salonu, kuchni, łazienki i dwóch sypialni. 
W salonie jest stół z ławami, sofa dwuosobowa  telewizor, antresola. W części kuchennej jest kuchenka gazowa dwupalnikowa, lodówka, mikrofalówka.
W łazience jest umywalka, prysznic z deszczownicą.
W domku jest zimna i ciepła woda.
W chłodniejsze dni można ogrzać się kozą znajdującą się w domku.

W cenie domku:
miejsce na ognisko z rusztem,
grill,
hamak,
leżaki,
plac zabaw dla dzieci(dwie trampoliny, domek ze zjeżdżalnią, domek do zabawy, bramka do gry w piłkę, ścianka do wspinania, boisko do siatkówki i piłki nożnej)
łódka,
kajaki,
rower wodny,
piaszczysta plaża,

wejście do sauny i bani (przy rezerwacjach min 7 dni)

wejście na apiterapię(przy rezerwacjach min 7 dni)

rowery,

basen,
oraz bardzo dużo wody, zieleni oraz spokoju.

W cenie domku możliwy jest przyjazd ze zwierzętami.

Idealne miejsce do wędkowania, gdyż wody niedaleko domku obfitują w takie gatunki ryb jak karp, karaś, lin, szczupak, okoń, płoć, krasnopiórka, amur.

Bardzo dobre miejsce do obcowania z dziką przyrodą. Na gospodarstwie można obserwować takie gatunki zwierząt jak bocian biały, czapla siwa, kormoran czarny, gacek brunatny, mewy, łabędzie, dzikie kaczki, rybołowy, bobry, sarny i wiele innych zwierząt. Doskonałe miejsce także do spacerów, ponieważ na terenie gospodarstwa znajduje się prywatny las, zagajniki, rozlewiska stworzone przez bobry, a także jedno z najwyższych wzniesień w okolicy, z którego rozpościera się przepiękny widok.